Nasza Firma rozpoczęła swoją działalność w styczniu 1984 roku szybko zdobywając miano pierwszej prywatnej firmy w Polsce zajmującej się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi sprzętu ogrodniczego.

Założycielem i pierwszym właścicielem firmy był Piotr Chabin, pasjonat motoryzacji i absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej, którą ukończył w 1983 roku z tytułem magistra inżyniera o specjalności odlewnictwo. Jego wiedza oraz doświadczenie jakie zdobył zaowocowały w dalszej działalności firmy.

Przemiany polityczne i ustrojowe w 1991 roku pozwoliły na podjęcie negocjacji z firmą Briggs & Stratton, która podjęła decyzję o nawiązaniu współpracy. Od tamtej pory nazwa naszej firmy nieodmiennie kojarzy się w Polsce z nazwą Briggs & Stratton®.

Jesteśmy oficjalnym Centralnym Serwisem i Sprzedawcą Dystrybucyjnym tej firmy w Polsce. Dzięki nam powstała oficjalna sieć Autoryzowanych i Zarejestrowanych Dealerów Serwisowych przygotowanych i przeszkolonych do wykonania profesjonalnych napraw, przeglądów i konserwacji silników, oferujących oryginalne części zamienne, gwarantujące właściwą jakość produktu. Cieszymy się opinią jednego z najlepiej zorganizowanych i wyszkolonych placówek tego typu w Polsce.

Obecnie firma prowadzona jest przez córkę Katarzynę, która podtrzymując pasję do motoryzacji, kultywuje tradycje rodzinne.