Lubelskie

Filtruj:

Auto Pikul

ul. Lubelska 63A
24-100 Puławy
(81) 888-58-33
salon@pikul.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & StrattonAutoryzowane serwisy Murray

Car-Hus

ul. Rejowiecka 37
22-100 Chełm
(82) 563-34-42
car-hus@home.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & StrattonAutoryzowane serwisy Commercial PowerAutoryzowane serwisy Murray

Elektromet

ul. I Armii Wojska Polskiego 11
22-100 Chełm
(82) 565-72-40
kg@elektromet.net.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & StrattonAutoryzowane serwisy Murray

Entra Sp. J.

ul. Spadek 18
22-400 Zamość
(84) 627-01-94
entrasc@entrasc.com.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & Stratton

ET-Serwis

ul. Narutowicza 49
23-200 Kraśnik
(81) 825-05-09
et.serwis@op.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & StrattonAutoryzowane serwisy Murray

F.H.U. Marek Neć

ul. Kopernika 2
22-600 Tomaszów Lubelski
(84) 664-37-24
m.nec@o2.pl
www.tomaszow.stihl-dealer.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & StrattonAutoryzowane serwisy Commercial PowerAutoryzowane serwisy Murray

Grab

ul. Armii Krajowej 83
21-400 Łuków
(25) 798-49-77
grab1975@o2.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & StrattonAutoryzowane serwisy Murray

Irpol

al. Warszawska 106
20-824 Lublin
(81) 526-55-88
irpol@irpol.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Commercial Power

Komax

ul. Średnia 22
21-010 Łęczna
(81) 752-17-67
komax@phukomax.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & StrattonAutoryzowane serwisy Commercial PowerAutoryzowane serwisy Murray

Kozak PHU

ul. 22 Lipca 2
24-300 Opole Lubelskie
(81) 827-50-90
piotrkozak1@op.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & Stratton

Las Ogród Roczniak

ul. Kleeberga 12
21-040 Świdnik
(81) 468-29-12
las_ogrod_serwis@vp.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & StrattonAutoryzowane serwisy Commercial PowerAutoryzowane serwisy Murray

Modrzew PUH

ul. Lubelska 16
21-500 Biała Podlaska
(83) 343-19-59
modrzew@husqvarna.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & Stratton

P.U.H. Fino Sp. z o. o.

ul. Rampa Brzeska 7A
22-100 Chełm
(82) 656-51-52
fino@finochelm.pl
www.finochelm.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & StrattonAutoryzowane serwisy Murray

Partner-Service

al. Unii Lubelskiej 1
20-108 Lublin
(81) 747-31-02
info@partner-service.pl
www.partner-service.prv.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & StrattonAutoryzowane serwisy Commercial PowerAutoryzowane serwisy Murray

Patron Serwis

ul. Misjonarska 22
20-107 Lublin
(81) 534-83-42
patron_serwis@vp.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & StrattonAutoryzowane serwisy Murray

PUH Krzysztof Pawłowicz

ul. Ogrodowa 6
21-580 Wisznice
(83) 378-16-00
krzysogrodowa6@op.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & StrattonAutoryzowane serwisy Commercial PowerAutoryzowane serwisy Murray

Saw-Serwis

ul. Słowackiego 17
21-100 Lubartów
(81) 854-60-61
sawserwis@wp.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & StrattonAutoryzowane serwisy Commercial Power

Tombud

ul. Rynek I/25
21-100 Lubartów
(81) 854-25-24
stihl.lubartow@gmail.com
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & StrattonAutoryzowane serwisy Commercial PowerAutoryzowane serwisy Murray

Unimal

ul. Struga 23
23-200 Kraśnik
(81) 884-51-65
unimal@poczta.wp.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & Stratton

Wójcik Firma

ul. Kunickiego 96
20-412 Lublin
(81) 532-13-17
info@firmawojcik.pl
Serwisowane marki:
Autoryzowane serwisy Briggs & StrattonAutoryzowane serwisy Murray