Farba do trawy - spray 500 ml

49,00
za szt. zapłacisz
Dodaj do porównania

Farba do trawy NANOCOLOR to ekologiczny środek z naturalnych składników Doskonale oddaje kolor świeżej i dobrze odżywionej trawy. Błyskawicznie zmienia wypłowiałą po zimie lub ...

Dostępność: Brak danych

Farba do trawy NANOCOLOR to ekologiczny środek z naturalnych składników.

Doskonale oddaje kolor świeżej i dobrze odżywionej trawy. Błyskawicznie zmienia wypłowiałą po zimie lub spaloną letnim słońcem trawę w jednolity zielony dywan. Dzięki naszej wysokiej jakości farbie pokolorujesz swój ogród bez dużego wysiłku.

Użycie naszej farby do trawnika ogranicza konieczność podlewania zapewniając jednocześnie soczystą, naturalnie wyglądającą zieleń. Co ważne, środek ten nie wpływa na wzrost trawy.


Żółte plamy na trawniku? Psi mocz? Ślad po doniczce?

Mamy rozwiązanie! - Naprawa koloru trawnika w sprayu - 500 ml 

Produkt gotowy do użycia. 500 ml mieszaniny koncentratu i wody, do zastosowania punktowego. Przeznaczony do małych powierzchni, jako korektor wypłowiałych lub wypalonych małych powierzchni trawy.

Spray wystarcza na ponad 500 psiknięć co pozwala pokryć około 50 średniej wielkości odbarwionych plam na trawniku. 


Opinie klientów o produkcie

Farba do trawy - spray 500 ml

5.0

Z dodanych 4 opinii ocena tego produktu to: 5.0 na 5 gwiazdek

Dodaj opinię
 • 5

  Wiek 36-45 lat

  Polecam. Dobrze kryje małe plamy na trawniku. U mnie problemem były ślady po doniczkach, które trochę stały w ogrodzie.
 • 5

  Wiek 26-35 lat

  Żona ciągle przestawia coś w ogrodzie, a to doniczkę, a to huśtawkę... i zostają plamy. Farba do trawy jest idealnym rozwiązaniem. Pryskasz i po problemie!
 • 5

  Wiek 36-45 lat

  Pozytywne zaskoczenie, skład podany na etykiecie (rzeczywiście nic szkodliwego) i w dodatku spełnia swoje założenia. Miałam trochę plam w ogrodzie, które z powodzeniem zamalowałam. W dodatku produkt Polski. Polecam!
 • 5

  Wiek 46-55 lat

  Na początku zareagowałem śmiechem, ale postanowiłem sprawdzić na własnej trawie, bo pies lubi sikać gdzie popadnie. Generalnie produkt działa, dobrze kryje i jest trwała. Mogę polecić na ślady po psie.

Wybrane dla Ciebie

Wyjątkowa oferta produktów