Farba do trawy - spray 500 ml

105,01
za szt. zapłacisz

Jeśli masz psa i trawnik, to na pewno zdarza się, że na Twoim trawniku pojawiają się brzydkie żółte lub brązowe plamy w miejsach gdzie pupil załatwia swoje potrzeby. Nasza gotowa do...

Dostępność: Niedostępny

Jeśli masz psa i trawnik, to na pewno zdarza się, że na Twoim trawniku pojawiają się brzydkie żółte lub brązowe plamy w miejsach gdzie pupil załatwia swoje potrzeby.

Nasza gotowa do użycia farba do trawy to szybkie i długotrwałe rozwiązanie tego problemu. Dzięki niej bez wysiłku pokryjesz brzydkie, wypłowiałe lub wypalone placki na Twoim trawniku, dzięki czemu nie będą one szpeciły Twojego ogrodu. Błyskawicznie pokrywa nieestetyczne brązowe lub żółte plamy.

Użycie naszej farby do trawnika ogranicza konieczność podlewania zapewniając jednocześnie soczystą, naturalnie wyglądającą zieleń. Co ważne, środek ten nie wpływa na wzrost trawy.

  • 100% ekologiczny
  • bezpieczny dla dzieci, zwierząt i roślin
  • szybkoschnący
  • efekt do 100 dni
  • odporny na deszcz

UWAGA! Ten produkt przeznaczony jest do zastosowania punktowego. Jeśli potrzebujesz pomalować większą powierzchnię trawnika, lepiej sprawdzi się nasz koncentrat do rozrobienia z wodą -> https://chabin.pl/pl/farba-do-trawy-koncentrat-950-ml.html 

Spray wystarcza na ponad 500 psiknięć co pozwala pokryć około 100 średniej wielkości odbarwionych plam na trawniku. 

www.farbadotrawy.pl