Zapisz się na Kongres techniczny branży ogrodniczej 2021

Kongres techniczny to spotkanie dedykowane dla dealerów Briggs & Stratton z całej Polski. Tym razem, ze względu na sytuację w kraju niestety nie jesteśmy w stanie zorganizować fizycznie seminarium uzupełniającego w naszej firmie i zaprosić Was jak co roku do Łodzi, dlatego przenosimy nasze spotkanie do sieci! 
Nasze coroczne spotkania face to face, były (i mamy nadzieje, że jeszcze będą) dla nas bardzo przyjemne i wartościowe, bo nie ma nic lepszego niż spotkać się, wypić kawę i pogadać co słychać w branży i biznesie ;) 

Czego możesz spodziewać się na Kongresie?

1. Przede wszystkim zaprezentujemy i szczegółowo opiszemy nasz program Przedsezon 2021

2. Pokażemy nowości ze świata Briggs & Stratton

3. Opowiemy o nowym systemie zamówień B2B z wykorzystaniem interaktywnych schematów części.

4. Wystąpią również specjalnie zaproszeni goście, związani z naszą branżą ;) 

To tylko część rzeczy jakie dla Was szykujemy wkrótce więcej informacji, a o naszych gościach będziemy informować na Facebooku oraz mailowo.

Aby być na bieżąco dołącz do naszego wydarzenia -> KONGRES TECHNICZNY 2021 oraz do naszej grupy -> Dealerzy Briggs & Stratton PolskaNa naszym kongresie liczba miejsc jest ograniczona do 500 miejsc i przeprowadzony zostanie za pomocą jednej z platform do tworzenie spotkan online. O szczegółach powiadomimy Cię już wkrótce, ale żeby mieć pewność, że nie zabraknie miejsca dla Twojej firmy - nie czekaj i już teraz zapisz się poniżej na Kongres techniczny branży ogrodniczej 2021