Producenci Maszyn

oemgora

Do trudnych prac wybierz Vanguard Construction i silniki przemysłowe oraz akumulator.

W miejscu pracy nie ma miejsca na przestoje. Dlatego tak wielu producentów sprzętu komercyjnego wybiera silniki Vanguard® i rozwiązania do zasilania akumulatorów do zasilania swoich urządzeń budowlanych i przemysłowych. Wiedzą, że bez względu na to, czy jest to myjka ciśnieniowa, podnośnik nożycowy, zacieraczka mechaniczna, czy inne trudne zadanie - niezrównana moc i trwałość rozwiązań Vanguard zawsze spełni swoje zadanie.

Nasze silniki konstrukcyjne i przemysłowe są wyposażone w zintegrowane praktyczne innowacje, takie jak Vanguard EFI i opatentowana technologia TransportGuard®, aby zapewnić maksymalną produktywność - każdego dnia.

To moc, której możesz zaufać.


kontakt1

Michał Oleksiewicz

Nr. telefonu: 519 055 614

E-mail: michal.oleksiewicz@chabin.pl


NEWS

Vanguard Commercial Battery to w pełni zintegrowana bateria przeznaczona do zasilania wielu zastosowań komercyjnych. Nasz pakiet baterii, system zarządzania baterią (BMS) i ładowarka zostały zaprojektowane do bezproblemowej współpracy między sobą, aby uzyskać jak największą wydajność. Bezproblemowa integracja. To jest następny generowanie mocy.

Oil Guard System by Vanguard

Optymalizacja produktywności sprzętu i redukcja przestojów to najważniejsze czynniki dla użytkowników komercyjnych. Oil Guard ™ technologia dostępna wyłącznie dla VANGUARD znacznie skraca czas i koszty związane z konserwacją oleju poprzez zapewnienie ulepszonego ochrona oleju skutkująca wydłużeniem żywotności oleju podczas ciężkiej pracy silniki komercyjne.


Vanguard

Popularne rozwiązania konstrukcyjne i przemysłowe

Miejsca pracy wymagają trwałej mocy, która wytrzyma cały dzień, a nawet trochę. Rozwiązania Vanguard zapewniają maksymalną moc niezależnie od warunków w miejscu pracy, dzięki czemu praca nigdy nie zostanie przerwana.

v16hp v23 v31
v16hp v23hp v31hp