Producenci Maszyn

oemgora

Do swojego sprzętu wybierz profesjonalny silnik - Vanguard.

W miejscu pracy nie ma miejsca na przestoje. Dlatego tak wielu producentów sprzętu komercyjnego wybiera silniki Vanguard® i rozwiązania do zasilania akumulatorów do zasilania swoich urządzeń budowlanych i przemysłowych. Wiedzą, że bez względu na to, czy jest to myjka ciśnieniowa, podnośnik nożycowy, zacieraczka mechaniczna, czy inne trudne zadanie - niezrównana moc i trwałość rozwiązań Vanguard zawsze spełni swoje zadanie.

Nasze silniki konstrukcyjne i przemysłowe są wyposażone w zintegrowane praktyczne innowacje, takie jak Vanguard EFI i opatentowana technologia TransportGuard®, aby zapewnić maksymalną produktywność - każdego dnia.

To moc, której możesz zaufać.


Wskazówki dotyczące wyboru silnika budowlanego

Przy doborze silnika do sprzętu budowlanego należy wziąć pod uwagę wiele kwestii. Jakie cechy mają znaczenie? Czego szuka użytkownik końcowy? Czy poziom hałasu ma znaczenie?

Właściwy silnik może znacząco wpłynąć na osiągi sprzętu budowlanego OEM. Tom Billigen, kierownik ds. szkoleń w dziale edukacji klientów w firmie Briggs & Stratton, odpowiada na często zadawane pytania dotyczące zapewnienia odpowiedniego silnika napędzającego sprzęt.

Pytanie: Jakie kluczowe parametry silnika są ważne dla rynku budowlanego?

Odpowiedź: Sprzęt budowlany sprawia, że ​​silniki pracują w wyjątkowo...


Vanguard

Popularne rozwiązania konstrukcyjne i przemysłowe

Miejsca pracy wymagają trwałej mocy, która wytrzyma cały dzień, a nawet trochę. Rozwiązania Vanguard zapewniają maksymalną moc niezależnie od warunków w miejscu pracy, dzięki czemu praca nigdy nie zostanie przerwana.

v16hp v23 v31
v16hp v23hp v31hp

Michał Oleksiewicz
michal.oleksiewicz@chabin.pl
519 055 614