Serwis współpracujący

Serwis Współpracujący, jest to podstawowa forma współpracy jaką oferujemy. Pozwala serwisom na pełen dostęp do katalogów części, silników etc. oraz dostęp do zakupów z odpowiednimi dla tej kategorii upustami. Serwisy współpracujące nie mają prawa wykonywania napraw gwarancyjnych.
Zostań serwisem
współpracującym

Serwis autoryzowany

Autoryzowany Briggs & Stratton to najwyższa kategoria serwisu. Pozwala na wykonywanie napraw gwarancyjnych. Ta opcja daje oczywiście dostęp do wszystkich katalogów i cenników części i silników. Serwisom autoryzowanym przysługują najwyższe możliwe upusty.
Zostań serwisem
autoryzowanym

Korzyści współpracy

 1. Dostęp do wszystkich części, akcesoriów i innych produktów Briggs & Stratton
 2. Szybka wysyłka zamówionych towarów (z reguły do 24 godzin)
 3. Doradztwo w zakresie doboru prawidłowych części
 4. Jako Centralny Autoryzowany Dystrybutor zapewniamy wsparcie techniczne ekspertów serwisowych Briggs & Stratton
 5. Dostęp do pełnej i szczegółowej dokumentacji silników
 6. 24 godzinny dostęp oraz podgląd stanów magazynowych całego asortymentu poprzez internetowy system zamówień
 7. Coroczne szkolenia uzupełniające

Uniwersalne noże do kosiarek spalinowych

W naszej bogatej ofercie części, znajdują się uniwersalne noże do kosiarek spalinowych polskiego producenta w rozmiarach od 15″ (38,1 cm) do 22″ (55,8 cm). Dostępne są następujące typy:

 • noże proste
 • noże mielące
 • noże z łopatkami
 • dwa rodzaje otworów wewnętrznych
 • podkładki w komplecie

Pobierz cennik

Oferta Briggs & Stratton

Briggs&Stratton to największy w świecie producent silników spalinowych stosowanych w urządzeniach ogrodniczych, budowlanych i innych przemysłowych. Firma działa w ponad 100 krajach, produkuje ponad 10 milionów silników rocznie i gwarantuje doskonałą obsługę serwisową – ponad 32000 dealerów serwisowych na świecie. W Polsce funkcjonuje ponad 300 autoryzowanych dealerów serwisowych, dzięki którym użytkownicy silników Briggs & Stratton mają łatwy dostęp do fachowej wiedzy i specjalistycznej pomocy.

Oferta innych marek

Jako Centralny Autoryzowany Serwis Dystrybucyjny, specjalizujemy się w silnikach Briggs & Stratton oraz dysponujemy kompletnie wyposażonym magazynem części. Dodatkowo dla potrzeb naszych serwisów w ofercie firmy Chabin, znajdują się częsci do innych znanych marek.